Hakkımızda

    Mekteb Yayınları olarak yeni bir eğitim-öğretim yılında revizyon edilmiş kitaplarımızı sizlere sunmanın heyecanı ve mutluluğu içindeyiz. Kitaplarımız, alanında uzman öğretmenlerimizin özenli çalışmaları neticesinde hazırlandı. Yayın kurulumuz tarafından titiz bir incelemeden geçirildi. Öğrencilerin konuları daha iyi anlaması için konu anlatımları görsellerle desteklendi. Konuların pekiştirilmesi ve daha kalıcı olması için çeşitli etkinliklere yer verildi. Profesyonel dizgi-grafik ekibimiz sayesinde kitaplarımız hatasız ve öğrencilerin ilgisini çekecek şekilde hazırlandı.

    Teknolojiyi de yakından takip eden Mekteb Yayınlarının Z-kitap uygulamasıyla bütün yayınlarını akıllı tahtadan veya dijital ortamdan rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu sayede öğrencilerin derse katılımını ve görseller yardımıyla konuyu daha iyi anlamalarını sağlayabilirsiniz. Her testteki AkıllıOptik okuma uygulamasıyla sonuçları anında öğrenebilirsiniz.

    Yayıncılık politikamız her zaman en iyiyi, en güzeli, en mükemmeli hazırlayarak öğrencilerimizin başarı düzeyini en üst seviyelere çıkarmaktır. Bunun için soruların ve konuların hazırlanışı, dizgi ve baskı aşaması ve sizlere gönderilme süreci içerisinde yaptığımız tüm çalışmalarla eğitim-öğretim alanında sizin yanınızda ve en büyük destekçiniz olduğumuzu belirtiriz.

    Yayın kataloğumuzu incelediğinizde öğrencilerin öğrenme süreçleri düşünülerek hazırlanmış kitaplarımızı göreceksiniz. Bütün kitaplarımız MEB müfredatında yapılan değişiklikler dikkate alınarak hazırlanmıştır. Mekteb Yayınları gerek okul öncesi, gerek ilkokul ve ortaokullarda öğrencinin öğrenme sürecine kalıcı bir katkı sağlamak için tüm gayretiyle çalışmaktadır. En büyük hedefimiz, gelecekte büyük başarılara imza atacak yeni nesiller yetiştirebilmektir. Bu yolda çalışmanın gururu ve mutluluğu içinde güzel bir eğitim-öğretim yılı geçirmeniz dileğiyle...